03-6161857

שדרות רמז 16, בני ברק

03-6161857

שדרות רמז 16, בני ברק

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

טיפולי הבהרה

שילוב של תכשירים טראנס דרמאליים, פילינג וטיפולי פוטותרפיה:

כתמי עור (פיגמנטציה) נגרמים עקב חשיפה לקרני השמש (קרני UV) האופיינית לארצנו. אצל רבים מופיעים כתמים שונים בעור כבר בגיל צעיר הנגרמים מסיבות תורשתיות, חשיפה לשמש, תזונה לקויה, שינויים הורמונאליים (לרבות כתמי הריון – "מלזמה"), אקנה או טראומות אחרות שעבר העור, ובגיל מבוגר יותר – גם מתהליכי הזדקנות של העור. הפיגמנטציה היא תולדה של הפרשה מוגברת של מלנין, פיגמנט הקובע את צבע עורנו ומיוצר על ידי תאי מלונוציטים.

איך מתבצע הטיפול?

טיפולי הבהרת כתמי עור מביאים לשיפור משמעותי במראה העור, וניתן לבצעם בפנים, בצוואר, באזור המחשוף והידיים.

טיפולי ההבהרה מבוצעים ע”י קוסמטיקאית רפואית מנוסה לאחר אבחון מקצועי ומעמיק של מצב העור סוג הכתם ועומקו. הטיפולים אינם פולשניים, ומשלבים מכשור טכנולוגי המתקדם בסוגו בתחום הרפואה האסתטית (פוטותרפיה במכשיר Adele), בשילוב עם פילינג (קילוף) ושימוש בתכשירים טראנס-דרמאליים מתקדמים ובמסכות, לרבות תכשירים ברוקחות טבעית ובהתאמה אישית לעור הלקוחה, הנרקחים במקום. התכשירים להבהרת כתמי העור מכילים פפטידים, ויטמינים, מינרליים ונוגדי חימצון, החודרים לעור ומבהירים את הכתמים. בתהליך נעשה שימוש במכשיר פוטותרפיה המאט את פעולת המלנוציטים של העור, גורם להבהרתו ומרגיע את העור. והתוצאה: מראה עור בגוון אחיד, בריא וזוהר, לאורך זמן.

התכשירים מותאמים לסוג הכתם ועומקו ומאפשרים טשטוש של הכתם והבהרתו, תוך הימנעות מהיווצרות כתמים חדשים. בין השאר, נבצע קילוף (פילינג) של הכתם והחדרה של חומרי הבהרה לתאים המייצרים את הפיגמנט ובכך לעכב התפתחות הכתם ולפרקו בהדרגה.

מתי כדאי להתחיל?

עם הופעתו של הכתם הראשון – מומלץ להתחיל בטיפול כדי למנוע החמרה של המצב, וצורך בטיפולים מורכבים יותר בעתיד, כתוצאה מהחמרת הפיגמנטציה. ככל שהכתם נמצא על העור שנים רבות יותר – כך תהליך ההבהרה יהיה איטי יותר. הטיפול מתאים גם לבעלי עור כהה.

איך זה עובד?

הטיפול מתבצע בשתי שכבות: קילוף השכבה החיצונית (השכבה הקרנית). ולאחר מכן החדרת חומרי הבהרה לשכבה העמוקה יותר, החודרים לתאי המלנוציטים ומעכבים את ייצור המלנין. לפי הצורך, יתבצעו קילופים נוספים, כדי לאפשר חדירה טובה יותר של התכשירים. בטיפול נשתמש בטכנולוגיית הפוטותרפיה המרגיעה את העור ותורמת להאטת תהליכי הפיגמנטציה. אנו מלווים את הלקוחה ומדריכים אותה להמשך טיפול בבית עד לקבלת התוצאה המיטבית.

 

הזמיני פגישת אבחון דרמטולוגי קליני ללא עלות!

טיפולים נוספים

אנטי אייג'ינג ורוקחות טבעית

בקליניקה "מירה חן" תוכלי ליהנות  מטיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים, הכוללים תכשירים ומכשור חדשני, בשילוב תכשירי רוקחות טבעית (ארומתרפיה), הנרקחים במקום בהתאמה אישית, מחומרים טבעיים באיכות

קרא עוד »

סטרס, חרדות והעור שלנו

איך משפיע לחץ נפשי על מצב העור? מחקרים קליניים מוכיחים, שהמוח האנושי ורקמת העור קשורים זה בזה. בעיות עור, כמו: אקזמה פסוריאזיס, אלופציה (נשירת שיער

קרא עוד »