03-6161857

שדרות רמז 16, בני ברק

03-6161857

שדרות רמז 16, בני ברק

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

פוטותרפיה – טיפול בעור באמצעות קרני אור

פוטותרפיה – היא שיטה רפואית-קוסמטית מתקדמת ופורצת דרך, המשמשת לטיפול בשיקום נזקי עור, בהזדקנות העור (אנטי אייג'ינג), בפיגמנטציה, בפסוריאזיס, באקנה ובצלקות.
השיטה מחוללת שינוי בשכבות העמוקות של העור ומביאה לתוצאות מעולות בזמן קצר. מאושרת על ידי ה-  ,FDA זכתה בפרס החדשנות ע"י הוול סטריט ג'ורנל ונמצאת שימוש בקליניקות ובמכונים ברחבי העולם.

איך זה עובד?

הפוטותרפיה היא שיטת טיפול לא פולשנית, הפועלת באמצעות חשיפת העור לקרני אור באורכי גל שונים, בהתאם לטיפול הנדרש. קרני האור בהן משתמשים נראות לעין, ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אינן מכילות קרני (UV  ואינן גורמות כל נזק לעור. הפוטותרפיה מאיצה את חילוף החומרים בתאים הפיברובלסטיים ומסייעת בחידוש ובצמיחת רקמת עור חדשה.

הטיפול הוא אנטי בקטריאלי, מונע זיהומים בעור ומרפא זיהומים קיימים. משקם ומשפר את מראה העור באמצעות הפחתת שומניות העור, שיפור מרקמו והקטנת הנקבוביות בעור.
הטיפול בפוטותרפיה מבוקר וסלקטיבי, מטפל בנזקי העור בלבד, מבלי לפגוע ברקמה שמסביב לאזור המטופל, כך שהטיפול הוא מדויק ועוצמתי והתוצאות נראות לעין בתוך זמן קצר.

למי זה מתאים?


לכולן! הטיפול מתאים לכל סוגי העור ולכל גווני העור,  זמן הטיפול קצר, הטיפול אינו גורם לכאב ואינו מלווה בתופעות לוואי.
הטיפול מתאים לנשים בכל גיל הסובלות ממגוון רחב של בעיות:  הזדקנות העור (אנטי אייג'ינג), פסוריאזיס, פיגמנטציה, אקנה, צלקות ונזקי עור נוספים.

פוטותרפיה ואקנה
פוטותרפיה משמשת לטיפול יעיל ועוצמתי בפצעי אקנה באורכי גל שונים.

אור כחול-באורכי גל של 450-400 ננומטר נבדק ונמצא יעיל במיוחד לטיפול בחיידקי האקנה ללא גורמת נזק או  תופעת לואי כלשהן.
באורך הגל הנכון מוקרן מהמכשיר על פני הלקוחה הטיפול נמשך בין 15-20 דקות פעמים בשבוע במהלך 4 שבועות, המביא להטבה משמעותית באקנה בבטיחות מלאה ובזמן קצר בהרבה מהשיטות הקיימות (99% הצלחה כבר מהטיפול השני)!

אור אדום-מפחית את חיידקי האקנה ומפחית את הצלקות (אדום נפיחויות וכאב של הנגעים), וכן מגביר את זרימת הדם, יוצר גירוי של יצור הקולגן וריפוי רקמות פגועות. יוצר גירוי של התעלות הלימפטיות, מעודד פעולות של תאים פיברובלסטיים ברקמות החיבור והתמיינות לקולוגן עובד על שכבות העור.

אור ירוק-מרגיע את העור ותורם להקלה מידית ומאט את פעולות המלנוציטים וגורם להבהרה  של העור

הזמיני פגישת אבחון דרמטולוגי קליני ללא עלות!

טיפולים נוספים

אנטי אייג'ינג ורוקחות טבעית

בקליניקה "מירה חן" תוכלי ליהנות  מטיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים, הכוללים תכשירים ומכשור חדשני, בשילוב תכשירי רוקחות טבעית (ארומתרפיה), הנרקחים במקום בהתאמה אישית, מחומרים טבעיים באיכות

קרא עוד »

סטרס, חרדות והעור שלנו

איך משפיע לחץ נפשי על מצב העור? מחקרים קליניים מוכיחים, שהמוח האנושי ורקמת העור קשורים זה בזה. בעיות עור, כמו: אקזמה פסוריאזיס, אלופציה (נשירת שיער

קרא עוד »

טיפולי הבהרה

שילוב של תכשירים טראנס דרמאליים, פילינג וטיפולי פוטותרפיה: כתמי עור (פיגמנטציה) נגרמים עקב חשיפה לקרני השמש (קרני UV) האופיינית לארצנו. אצל רבים מופיעים כתמים שונים

קרא עוד »