03-6161857

שדרות רמז 16, בני ברק

03-6161857

שדרות רמז 16, בני ברק

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

הצערה, מיצוק וחידוש העור ע"י גלי רדיו (RF)

נגן וידאו
הפחיתי שנים מגילך – ללא ניתוח, הזרקות או כאב

איך זה עובד?

טיפול פנים וצוואר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של גלי רדיו  (RF)באורכי גל שונים שונות, מסייעת בהצערת העור, החלקת קמטים וקמטוטים, מיצוק והרמת עור רפוי, העלמת צלקות, שיפור משמעותי במרקם, מבנה ונפח העור, צמצום נקבוביות, מלזמה ועוד.

הטיפול אינו פולשני, נעשה באמצעות מכשור טכנולוגי המתקדם בסוגו בתחום הרפואה האסתטית, והתוצאה: מראה עור צעיר, חלק, בריא וזוהר.

ניתן לטפל באופן כזה במיצוק הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים, ולהביא לשיפור משמעותי, הנראה לעין בתוך זמן קצר.

איך העור מתחדש?

הטכנולוגיה המבוססת עלRF  מעודדת ייצור מוגבר של החלבונים קולגן ואלסטין, האחראיים על גמישות העור ועל מראה עור צעיר ורענן. החימום בשכבות העור העמוקות ביותר מגיע עד לסיבי הקולוגן והאלסטין, מטפל לעומק העור ומחדש את מלאי החלבונים, והתוצאה: עור מתוח ומוצק, נקי מצלקות וקמטים.

האלסטין והקולוגן ממלאים את העור במהירות וניתן הבחין בשיפור משמעותי במספר טיפולים וללא התערבות פולשנית.

מתי כדאי להתחיל?

תלוי במצב העור. לבעלות עור דק, מצולק או נוטה לקמטוטים – מומלץ להתחיל את הטיפולים כבר בסוף שנות ה-20, וכך לשמור על הגמישות וחיוניות העור. בדרך זו ניתן לעכב תהליכי הזדקנות ולחדש את ייצור הקולגן והאלסטין באופן טבעי וללא התערבות כירורגית או הזרקות.

זהו טיפול אינטי אייג'ינג המתאים גם לנשים בגילאים מתקדמים יותר, המתחילות לראות את סימני הגיל על עורן, לרבות קמטוטים, קמטים, צלקות, אדמומיות ועוד. העור מתחש ועובר תהליך עמוק של שימור ושיפור, והכל בהתאמה אישית לאחר אבחון דרמטולוגי קליני של העור המתבצע במכון מירה חן.

לתיאום פגישת אבחון דרמטולוגי קליני ללא תשלום – לחצי כאן

הזמיני פגישת אבחון דרמטולוגי קליני ללא עלות!

טיפולים נוספים

אנטי אייג'ינג ורוקחות טבעית

בקליניקה "מירה חן" תוכלי ליהנות  מטיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים, הכוללים תכשירים ומכשור חדשני, בשילוב תכשירי רוקחות טבעית (ארומתרפיה), הנרקחים במקום בהתאמה אישית, מחומרים טבעיים באיכות

קרא עוד »

טיפולי הבהרה

שילוב של תכשירים טראנס דרמאליים, פילינג וטיפולי פוטותרפיה: כתמי עור (פיגמנטציה) נגרמים עקב חשיפה לקרני השמש (קרני UV) האופיינית לארצנו. אצל רבים מופיעים כתמים שונים

קרא עוד »